PRAKTYCZNE I ZAWODOWE UKIERUNKOWANIE

Programy kształcenia oparte na rynku pracy

Programy kształcenia oparte na rynku pracy

Nasze programy kształcenia na kierunku Kulturoznawstwa i Zarządzania, w ramach których można się specjalizować w reklamie, są układane według aktualnego zapotrzebowania na rynku pracy. Dzięki nim nasi absolwenci szybko potrafią odnaleźć się w rzeczywistości zawodowej.
Zajęcia z praktykami i fachowcami

Zajęcia z praktykami i fachowcami

Zajęcia na naszych specjalizacjach prowadzone są w większości przez praktyków, mających doświadczenie w pracy w mediach, agencjach reklamowych, działach marketingu firm oraz w promocji instytucji. Dzięki temu przekazywana wiedza i umiejętności są oparte o konkretne i praktyczne przykłady oraz realne sytuacje.

Przewaga zajęć warsztatowych i projektowych

Przewaga zajęć warsztatowych
i projektowych

Przewaga zajęć warsztatowych i projektowych sprawia, że nasi absolwenci otrzymują solidną praktykę zawodową. Potrafią używać konkretnych programów do tworzenia grafiki, stron www, wykonania analiz czy prowadzenia kampanii reklamowych w obszarze internetu i social media, a także dobierać trafne rozwiązania w bardzo konkretnych zadaniach.

Unikatowe kompetencje absolwentów

Unikatowe kompetencje absolwentów

Nasi absolwenci otrzymują unikatowe kompetencje zawodowe, prócz rzetelnej wiedzy, uczymy tworzyć i projektować (obrazy reklamowe, wizerunek), analizować i planować strategicznie (budżet, kampanie, analityka marketingowa), posługiwać się słowem i obrazem w obszarze nowych mediów i publicznie.

ZNAJDZIESZ ZATRUDNIENIE

Zatrudnienie po WSZOP

Absolwenci WSZOP wśród najlepiej zarabiających

System monitoringu Ekonomicznych Losów Absolwentów (ELA) Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego podaje, że absolwenci WSZOP pod względem wynagrodzenia znajdują się w czołówce najlepiej zarabiających w województwie śląskim. Absolwenci Kulturoznawstwa znaleźli się na I pozycji, a Zarządzania na V.

Absolwenci WSZOP zarabiają

ABSOLWENCI WSZOP MÓWIĄPraktycy, eksperci oraz przede wszystkim świetni wykładowcy - to podstawa WSZOP. Zajęcia oparte na praktycznych zadaniach, których wykonanie przygotowuje do pracy w zawodzie. Wykładowcy ciekawie opowiadają o kulisach branży reklamowej i dzielą się praktyczną wiedzą. Studia na kierunku Kulturoznawstwo ze specjalizacją z zakresu reklamy we WSZOP pozwalają na zgłębianie wiedzy z zakresu kultury oraz wykorzystywanie jej w tworzeniu ikony współczesnej kultury, którą przecież jest reklama!

MARTA BALCER

Manager ds. organizacji i reklamy

Studia na WSZOPie to przede wszystkim spotkania z ciekawymi ludźmi! Zarówno wykładowcy (oraz to, czym się zajmują), a także ludzie z grupy 🙂

Zajęcia prowadzone są w sposób kreatywny. Zaletą są ciekawe zajęcia terenowe (wyjścia do teatru, kina, opery, czy muzeum). Polecam wszystkim, którzy są głodni wiedzy i ciekawi świata!
WERONIKA ZIAJA

Studentka III roku Kulturoznawstwa


WSZOP to miejsce, gdzie wiedza spotyka się z doświadczeniem oraz kreatywnością. Zajęcia prowadzone są na wysokim poziomie. Ogromną
wartością są zajęcia z praktykami którzy inspirują do podnoszenia swoich kwalifikacji. Drugi raz wybrałabym WSZOP 🙂

Absolwentka

WSZOP


In less than a week, I'm bluffed that I could write a business plan as it is supposed to be, of course with the supervision of a mentor. It was good.

And still, about the teaching way, it is also good to mention the close relationship the teaching personal has with their students. All ready to support and assist in any academic concerns or university no-related issues.

I do recommend it, without having a glimmer of doubt, to all who are interested in being WSZOP student.


ISRAEL ALABI

Master Degree in International Business


Uczelnia zainspirowała mnie do nowych działań zawodowych. Wykładają i prowadzą ćwiczenia tu wyjątkowe pod każdym względem osoby, pełne zaangażowania, kreatywne, a przy tym wymagające. Będziemy czerpać z wiedzy i doświadczeń zdobytych tu całe życie.

Absolwentka

WSZOPWSZOP to miejsce stworzone przez praktyków i dla praktyków. To właśnie tutaj miałam okazję nabyć wiedzę z zakresu reklamy i PR od osób z branży, którzy zawsze służyli pomocą. Dzięki ich doświadczeniu i pasji przekazanej na zajęciach zdobyłam zawód, który jest jednocześnie moja największą pasją.

Kierunek studiów odpowiada najnowszym trendom, a wszystkie zajęcia prowadzone są na najwyższym poziomie. Drugi raz wybrałabym tak samo 🙂


ELŻBIETA KLENCZAR

Marketing Team Leader

I personally enjoyed studying there, the teachers were very opened and involved in seeing us understand their subjects point by point. The lectures where more that a normal class. It was actually role play sessions when we could express ourselves and share our knowledge getting guidance and advices.

One interesting thing that all the teachers have already practiced or even are still practicing what they teach in Companies so their teachings where full all real life experiences. And personally it was exactly what I was expecting and I can assure that I got even more than my expectations in this program.

ISRAEL ZAKPA

Master Degree in International Business

previous arrow
next arrow
Slider

ATMOSFERA WSZOP

Strategie reklamy i PR na rynkach międzynarodowych
Kulturoznawstwo / Reklama i PR
Zarządzanie
Kulturoznawstwo / Reklama i PR
Kulturoznawstwo / Reklama i PR
Kulturoznawstwo / wycieczka do Berlina
Kulturoznawstwo / Reklama i PR
Kulturoznawstwo / Reklama i PR
Studenci WSZOP
Kulturoznawstwo / Reklama i PR
Kulturoznawstwo / Reklama i PR
Kulturoznawstwo / Reklama i PR
Kulturoznawstwo
Studenci WSZOP
Slider
Wyższa Szkoła Zarządzania
Ochroną Pracy w Katowicach

Polub nas ❤ oraz zobacz filmy i zdjęcia:

© WSZOP 2019